Ons team, wie zij zijn en wat ze doen, dat is Total Productivity.

over ons

Hans Totté

Hans Totté

Algemeen directeur

Tel.: 0226 – 33 50 14
Mob.: 06 – 50 61 66 28
Email: h.totte@totalproductivity.nl

Sjaak Stoop

Sjaak Stoop

Accountmanager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 15 01 61 48
Email: s.stoop@totalproductivity.nl

Peter-Jan Zwart

Peter-Jan Zwart

Financieel directeur

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 50 61 66 27
Email: pj.zwart@totalproductivity.nl

Oscar van Wijngaarden

Oscar van Wijngaarden

technisch-logistiek manager

Joery Brown

Joery Brown

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 19 93 39 26
Email: j.brown@totalproductivity.nl

Richard Bakker

Richard Bakker

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 24 70 05 12
Email: r.bakker@totalproductivity.nl

Sander Kaptein

Sander Kaptein

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 16 35 26 48
Email: s.kaptein@totalproductivity.nl

Ramses Kolfin

Ramses Kolfin

Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 23
Mob.: 06-33 01 79 03
Email: r.kolfin@totalproductivity.nl

Niek Ruis

Niek Ruis

Junior Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 17738323
Email: n.ruis@totalproductivity.nl

Abel Doodeman

Abel Doodeman

Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 13 47 17 35
Email: a.doodeman@totalproductivity.nl

Vincent Bijman

Vincent Bijman

Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06-57097825
Email: v.bijman@totalproductivity.nl

René Fijnheer

René Fijnheer

Software Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 83939031
Email: r.fijnheer@totalproductivity.nl

Dean van der Leelie

Dean van der Leelie

Project Montageleider

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 45 01 04 29
Email: d.vanderleelie@totalproductivity.nl

Joel Booij

Joel Booij

Project Monteur / Service Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.booij@totalproductivity.nl

Joost Postel

Joost Postel

Project Monteur / Service Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.postel@totalproductivity.nl

Jelmer Sytsma

Jelmer Sytsma

Project Monteur / Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.sytsma@totalproductivity.nl

Lorence van den Boom

Lorence van den Boom

financieel administratief medewerkster

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: administratie@totalproductivity.nl

Yvonne Verdonk

Yvonne Verdonk

Marketing & Communicatie

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob: 06-37170216
Email:  y.verdonk@totalproductivity.nl

Joost Kolken

Joost Kolken

Partner-supplier Constructeur Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: joost@jkengineering.nl

Nieuws

Visual Factory in het Fieldlab Flexible Manufacturing

​ Visual Factory in het Fieldlab Flexible Manufacturing     Fieldlab Flexible Manufacturing Total Productivity is actief deelnemer aan het Smart industry Fieldlab...

Groot in creatieve innovatieve oplossingen

"Total Productivity is groot in creatieve innovatieve oplossingen"     ​Afgelopen maanden heeft Total Productivity haar personeelsbestand uitgebreid met maar liefst 3...

Samen vooruit. Verantwoord investeren in de toekomst middels onze concept- en haalbaarheidsstudies

Verantwoord investeren in de toekomst middels onze concept- en haalbaarheidsstudies ​Samen vooruit! Al leven we nu nog in onzekere tijden één ding is zeker, dit gaat voorbij.Het is...

Forse uitbreiding van het team van Total Productivity

Forse uitbreiding van het team van Total Productivity     ​Afgelopen maanden heeft Total Productivity haar personeelsbestand uitgebreid met maar liefst 3 nieuwe...

Hoe gaat Total Productivity om met Corona?

Hoe gaat Total Productivity om met Corona?   De wereld is in de ban van het Corona/Covid-19-virus. De media informeert ons dagelijks over het aantal besmettingen in...

Vacatures

Groot in creatieve innovatieve oplossingen

"Total Productivity is groot in creatieve innovatieve oplossingen"     ​Afgelopen maanden heeft Total Productivity haar personeelsbestand uitgebreid met maar liefst 3...

Forse uitbreiding van het team van Total Productivity

Forse uitbreiding van het team van Total Productivity     ​Afgelopen maanden heeft Total Productivity haar personeelsbestand uitgebreid met maar liefst 3 nieuwe...

Hoe gaat Total Productivity om met Corona?

Hoe gaat Total Productivity om met Corona?   De wereld is in de ban van het Corona/Covid-19-virus. De media informeert ons dagelijks over het aantal besmettingen in...

Contact

Total Productivity BV

Kosterij 4
1721 PN BROEK OP LANGEDIJK
+31(0)226-335013
info@totalproductivity.nl
KvK-nummer: 37147324

©2020 Total Productivity BV