Ons team, wie zij zijn en wat ze doen, dat is Total Productivity.

over ons

Hans Totté

Hans Totté

Algemeen directeur

Tel.: 0226 – 33 50 14
Mob.: 06 – 50 61 66 28
Email: h.totte@totalproductivity.nl

Peter-Jan Zwart

Peter-Jan Zwart

Financieel directeur

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 50 61 66 27
Email: pj.zwart@totalproductivity.nl

Sjaak Stoop

Sjaak Stoop

Accountmanager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 15 01 61 48
Email: s.stoop@totalproductivity.nl

Oscar van Wijngaarden

Oscar van Wijngaarden

Inkoop - uitbesteding

Tel.: 0226 – 33 50 16
Mob.: 06 – 16 97 18 72
Email: o.vanwijngaarden@totalproductivity.nl

Joery Brown

Joery Brown

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 19 93 39 26
Email: j.brown@totalproductivity.nl

Bob Ploeger

Bob Ploeger

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 49 13 09 97
Email: b.ploeger@totalproductivity.nl

Richard Bakker

Richard Bakker

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 24 90 05 12
Email: r.bakker@totalproductivity.nl

Sander Kaptein

Sander Kaptein

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 16 35 26 48
Email: s.kaptein@totalproductivity.nl

Ramses Kolfin

Ramses Kolfin

Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 23
Mob.: 06-33 01 79 03
Email: r.kolfin@totalproductivity.nl

Niek Ruis

Niek Ruis

Junior Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.:
Email: n.ruis@totalproductivity.nl

Abel Doodeman

Abel Doodeman

Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 13 47 17 35
Email: a.doodeman@totalproductivity.nl

Jim Houtenbos

Jim Houtenbos

Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 14390031
Email: j.houtenbos@totalproductivity.nl

Dean van der Leelie

Dean van der Leelie

Project Montageleider

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 45 01 04 29
Email: d.vanderleelie@totalproductivity.nl

Joel Booij

Joel Booij

Project Monteur / Service Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.booij@totalproductivity.nl

Lorence van den Boom

Lorence van den Boom

Administratie

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: administratie@totalproductivity.nl

Nieuws

Het gebruik van big data in onderhoud

Het gebruik van big data in onderhoud TechValley is een samenwerkingsverband tussen innovatieve Noord-Hollandse machinebouwers, waaronder Total Productivity. In TechValley staan 11 concrete...

Samenwerking tussen onderwijs en bedrijfsleven

Machinebouwers stellen machines beschikbaar aan Inholland Op 15 januari 2020 zijn de eerste machines afgeleverd bij het Innovatielab van Inholland in Alkmaar om studenten in de praktijk te kunnen...

Merry productivity & a constructive new year

2020 staat voor de deur Het einde van het jaar nadert snel, een tijd van terug- en vooruitkijken. 2019 is voor Total Productivity (TP) voorspoedig verlopen.  Hoogtepunt;...

Total Productivity Future Proof!

Total Productivity Future Proof! 2019 staat bij TP in het licht van een wendbare en daardoor toekomstbestendige en innovatieve organisatie. Met de door de Balm academie vormgegeven methodiek...

Plaatsen van “compression limiters”

Plaatsen van “compression limiters” Voor een toeleverancier in de automobielindustrie hebben we een machine ontworpen voor het plaatsen van “compression limiters” in kunststof panelen. Deze inserts...

Vacatures

Vacature Marketing Professional

Marketing Professional (parttime) Total Productivity groeit. De complexiteit en de omvang van onze projecten neemt ook toe, mede door de groeidoelstellingen voor de komende jaren van TP. Marketing...

Vacature Project Engineer-Constructeur

Vacature Project Engineer-Constructeur Total Productivity groeit. De complexiteit en de omvang van onze projecten neemt ook toe. Wij willen onze kennis en capaciteit op het gebied van Project...

Vacature Salesmanager

Vacature Salesmanager Total Productivity groeit. De complexiteit en de omvang van onze projecten neemt ook toe, mede door de groeidoelstellingen voor de komende jaren van TP. Sales moet een...

Vacature besturingsengineer

Functieomschrijving Ontwerpen, (doen) programmeren en installeren van machine besturingsapplicaties Opstellen van functionele specificaties Vertalen wensen van de klant naar een...

Contact

Total Productivity BV

Kosterij 4
1721 PN BROEK OP LANGEDIJK
+31(0)226-335013
info@totalproductivity.nl
KvK-nummer: 37147324

©2020 Total Productivity BV