Ons team, wie zij zijn en wat ze doen, dat is Total Productivity.

over team Total Productivity

Alex Valkering

Alex Valkering

Manager Sales & Marketing

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06-15017128
Email: a.valkering@totalproductivity.nl

Sjaak Stoop

Sjaak Stoop

Accountmanager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 15 01 61 48
Email: s.stoop@totalproductivity.nl

Hans Totté

Hans Totté

Algemeen directeur

Tel.: 0226 – 33 50 14
Mob.: 06 – 50 61 66 28
Email: h.totte@totalproductivity.nl

Peter-Jan Zwart

Peter-Jan Zwart

Financieel directeur

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 50 61 66 27
Email: pj.zwart@totalproductivity.nl

Oscar van Wijngaarden

Oscar van Wijngaarden

Technisch-logistiek manager

Tel.: 0226 – 33 50 16
Mob.: 06 – 16 97 18 72
Email: o.vanwijngaarden@totalproductivity.nl

Joery Brown

Joery Brown

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 19 93 39 26
Email: j.brown@totalproductivity.nl

Richard Bakker

Richard Bakker

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 24 70 05 12
Email: r.bakker@totalproductivity.nl

Sander Kaptein

Sander Kaptein

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 16 35 26 48
Email: s.kaptein@totalproductivity.nl

Ramses Kolfin

Ramses Kolfin

Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 23
Mob.: 06-33 01 79 03
Email: r.kolfin@totalproductivity.nl

Abel Doodeman

Abel Doodeman

Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 13 47 17 35
Email: a.doodeman@totalproductivity.nl

Niek Ruis

Niek Ruis

Junior Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 17738323
Email: n.ruis@totalproductivity.nl

Vincent Bijman

Vincent Bijman

Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06-57097825
Email: v.bijman@totalproductivity.nl

Mark WInter

Mark WInter

Project Engineer - Constructeur

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06-15016147
Email: m.winter@totalproductivity.nl

René Fijnheer

René Fijnheer

Software Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 83939031
Email: r.fijnheer@totalproductivity.nl

Dean van der Leelie

Dean van der Leelie

Project Montageleider

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 45 01 04 29
Email: d.vanderleelie@totalproductivity.nl

Joel Booij

Joel Booij

Project Monteur / Service Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.booij@totalproductivity.nl

Joost Postel

Joost Postel

Project Monteur / Service Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.postel@totalproductivity.nl

Jelmer Sytsma

Jelmer Sytsma

Project Monteur / Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: j.sytsma@totalproductivity.nl

Lorence van den Boom

Lorence van den Boom

financieel administratief medewerkster

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: administratie@totalproductivity.nl

Yvonne Verdonk

Yvonne Verdonk

Marketing & Communicatie

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob: 06-37170216
Email:  y.verdonk@totalproductivity.nl

Joost Kolken

Joost Kolken

Partner-supplier Constructeur Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: joost@jkengineering.nl

Nieuws