Hans Totté

Hans Totté

Algemeen directeur

Tel.: 0226 – 33 50 14
Mob.: 06 – 50 61 66 28
Email: h.totte@totalproductivity.nl

Peter-Jan Zwart

Peter-Jan Zwart

Financieel directeur

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 50 61 66 27
Email: pj.zwart@totalproductivity.nl

Michel Taken

Michel Taken

Hoofd verkoop

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 15 01 61 47
Email: m.taken@totalproductivity.nl

Sjaak Stoop

Sjaak Stoop

Accountmanager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 15 01 61 48
Email: s.stoop@totalproductivity.nl

Joery Brown

Joery Brown

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 19 93 39 26
Email: j.brown@totalproductivity.nl

Remco Bliek

Remco Bliek

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 46 71 56 62
Email: r.bliek@totalproductivity.nl

Richard Bakker

Richard Bakker

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 24 90 05 12
Email: r.bakker@totalproductivity.nl

Sander Kaptein

Sander Kaptein

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 16 35 26 48
Email: s.kaptein@totalproductivity.nl

Bob Ploeger

Bob Ploeger

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 49 13 09 97
Email: b.ploeger@totalproductivity.nl

Auke Sytsma

Auke Sytsma

Project Engineer – Project Manager

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 14 44 21 64
Email: a.sytsma@totalproductivity.nl

Abel Doodeman

Abel Doodeman

Project Engineer

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 13 47 17 35
Email: a.doodeman@totalproductivity.nl

Dean van der Leelie

Dean van der Leelie

Project Monteur

Tel.: 0226 – 33 50 13
Mob.: 06 – 45 01 04 29
Email: d.vanderleelie@totalproductivity.nl

Oscar van Wijngaarden

Oscar van Wijngaarden

Inkoop - uitbesteding

Tel.: 0226 – 33 50 16
Mob.: 06 – 16 97 18 72
Email: o.vanwijngaarden@totalproductivity.nl

Lorence van den Boom

Lorence van den Boom

Administratie

Tel.: 0226 – 33 50 13
Email: administratie@totalproductivity.nl

Neem contact met ons op

11 + 5 =

Meer informatie

Heeft u doelen op het gebied van productiviteitsverbetering? Spreken de aanpak en portfolio van Total Productivity u aan? Of wilt u meer weten over  productie- en assemblagesystemen, robotica of Visual Factory? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Adres

Kosterij 4

1721 PN  Broek op Langedijk

Telefoon

0226 – 33 50 13

e-mail

info@totalproductivity.nl

Mis niets!

Wij verspreiden regelmatig een nieuwsbrief met wetenswaardigheden, innovaties en andere relevante ontwikkelingen in de markt. Schrijf je in en blijf op de hoogte.

Ieder productieprobleem daagt ons op een positieve manier uit. Dit motiveert ons grensverleggende systemen te bouwen.

Volg ons op: